پنج هزار سایت اینترنتی برای تبلیغ وهابیت

اذهب الى الأسفل

پنج هزار سایت اینترنتی برای تبلیغ وهابیت

پست  najm134 في الجمعة مايو 22, 2009 6:29 pm

پنج هزار سایت اینترنتی برای تبلیغ وهابیت
یک روزنامه الجزایری در گزارشی پیرامون تبلیغ وهابیت و سلفی‌گری تکفیری بیان داشت: در حال حاضر بالغ بر 5 هزار سایت اینترنتی وجود دارد که به ترویج نظریات و عقاید گروه تروریستی القاعده و مبارزات مسلحانه می‌پردازد.
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از ابنا، این روزنامه الجزایری در گزارشی از افزایش سایتهایی که به ترویج و اشاعه افکار گروه تروریستی القاعده که بر پایه فرقه وهابیت پایه‌گذاری شده است، پرده برداشت.
در این گزارش آمده است: تاکنون 5 هزار سایت اطلاع رسانی برای تبلیغ این گروه تروریستی و تشویق به انجام عملیات تروریستی یا به زعم آنها مبارزات مسلحانه و جهاد وجود دارد که ازآن به عنوان دستاویزی برای مبارزه با آمریکا بهره می‌برند.
در ادامه بیان شده است: مسئولان این سایتها که خود را جهادگران سلفی می‌نامند از این حربه برای تبلیغ وهابیت و عملیات تروریستی بر ضد مسلمانان استفاده می‌کنند.
این در حالی است که در سال 1998 تنها 12 پایگاه اینترنتی در این زمینه وجود داشت اما پس از حوادث یازده سپتامبر و افزایش روند فعالیت این گروه، این تعداد در سال 2005 به 4800 سایت و در حال حاضر بالغ بر 5000 سایت اینترنتی می‌باشد.

توضيح: اين آمار تنها مربوط به سايتهاى وهابي با رويكرد سياسي نظامي است، اما سايتهاي وهابي بدون اين موضع بيشتر از تعداد مذكور است. سؤال: ما جقدر در مسير حق تلاش مي كتيم؟ با همه ادعاها جقدر تلاش مفيد داريم؟ جقدر حاضر به بذيرش و حمايت انواع محبين مولا داريم؟ به نظر مي رسد خيلي خيلي جاي تلاش و كار هست، و هر كه بامش بيشتر برفش بيشتر!

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد