ميزكار مدرن همراه: را با خود به دشت و كوه ببريد

اذهب الى الأسفل

ميزكار مدرن همراه: را با خود به دشت و كوه ببريد

پست  najm134 في الجمعة مايو 22, 2009 7:11 pm

ميزكار مدرن همراه: را با خود به دشت و كوه ببريد
جام جم آنلاين: اگر دوست نداريد هر از گاهي از دفتر كارتان بيرون بياييد، مي‌توانيد با استفاده از يك ميز كار ابداعي همراه با دفتر كار خود سري به بيرون بزنيد! مواد به كار رفته و شكل كلي اين وسيله به گونه‌اي است كه مي‌توان آن را در هر جايي مثل يك پارك، ايوان، محل كار، زمين دانشكده يا در مكان‌هاي باز ديگر قرار داد.
به گزارش ايسنا ، اين اختراع جمع و جور و سازگار با محيط زيست توسط ماتياس اشنايدر به منظور داشتن يك محل كار كوچك و كارآمد و راحت در فضاي آزاد و براي كارمندان و دانشجويان كه در فضاي بسته كار مي‌كنند، طراحي شده است.
اين كارگاه كوچك در قسمت فوقاني داراي مجموعه‌اي از باتري‌هاي خورشيدي است كه از طريق آن مي‌تواند جريان الكتريسيته لازم را براي روشن كردن يك دستگاه نوتبوك توليد كند كه اين نوت بوك روي ميزي كه در مركز آن تعبيه شده است، قرار مي‌گيرد.
قسمت نشيمن اين اختراع به گونه‌اي است كه افراد بسته به نيازشان مي‌توانند كنار هم يا جدا از هم به روي آن نشسته و كار خود را انجام دهند، علاوه بر آن طراحي آن به گونه‌اي است كه فرد كمترين تماس را با باد، باران يا نور آفتاب داشته باشد.
مواد به كار رفته و شكل كلي اين وسيله به گونه‌اي است كه مي‌توان آن را در هر جايي مثل يك پارك، ايوان، محل كار، زمين دانشكده يا در مكان‌هاي باز ديگر قرار داد.
ضمنا اين ميزكار تاشو و مانند بسته كوجكي همجون يك ساكـ به آساني قابل حمل و نقل است، در صورت تجهيز اين ميزكار به كَيرنده ماهواره اي اينترنت، محققان در هر كوه و دشت مي توانند به مطالعه خود ادامه دهند.
اين اختراع هنوز به توليد انبوه نرسيده اما اين تركيب همزمان از سازگاري با محيط زيست، كارايي، طراحي ارگونوميك و قابليت استفاده در فضاي باز در آن تحسين برانگيز است.

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد