دستور زنده به گور كردن دو نوزاد در طبس = مرگ دو نوزاد!

اذهب الى الأسفل

دستور زنده به گور كردن دو نوزاد در طبس = مرگ دو نوزاد!

پست  najm134 في الأحد مايو 24, 2009 1:30 am

دستور زنده به گور كردن دو نوزاد در طبس = مرگ دو نوزاد!
خبرگزاري انتخاب : مسؤولان بخش زايمان با تجويز پزشك متخصص، نوزادان را داخل كارتني قرار داده و به همراهان اين زن تحويل مي دهند. نكته جالب اينكه هر دو نوزاد زنده بودند، اما به آنان اعلام مي شود كه چون نوزادان زود رس هستند قطعاً فوت مي كنند و فوت نامه آنها نيز صادر شده است.
به گزارش خبرنگارخبرگزاری انتخاب از طبس، پنج شنبه هفته گذشته زني 21 ساله در بيمارستان شهيد مصطفي خميني طبس به سبب زايمان زودرس وضع حمل كرده و دو نوزاد به دنيا آورد.
در ادامه و با توجه به اينكه عمر نوزادان كمتر از 6 ماه بود مسؤولان بخش زايمان با تجويز پزشك متخصص، نوزادان را داخل كارتني قرار داده و به همراهان اين زن تحويل مي دهند. نكته جالب اينكه هر دو نوزاد زنده بودند، اما به آنان اعلام مي شود كه چون نوزادان زود رس هستند قطعاً فوت مي كنند و فوت نامه آنها نيز صادر شده است. واكنش همراهان باعث مي شود تا هر دو نوزاد را دوباره به داخل بخش برگردانند، اما دو يا سه ساعت بعد زماني كه مادرشان را به داخل بخش انتقال مي دهند، دوباره همان كارتن حامل هر دو نوزاد را تحويل همراهان اين زن مي دهند و ادعا مي كنند كه هر دو نوزاد فوت شده اند و بايد دفن شوند. خانواده اين زن اين بار باور كرده كارتن حامل نوزادان را پشت يك دستگاه وانت گذاشته و در هواي گرم طبس به دنبال جايي براي غسل نوزادان (به خيال اينكه مرده اند) مي گردند.
سه ساعت بعد خانواده وقتي در داخل شهر محلي را پيدا نمي كنند، به سراغ فردي مي روند كه در يكي از روستاهاي اطراف طبس كار غسل و تدفين را انجام مي دهد، اما آن جا نيز موفق به يافتن اين فرد نمي شوند و دوباره به شهر باز مي گردند و در تمام اين مدت هر دو نوزاد زنده پشت وانت و داخل كارتن بودند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری انتخاب، در نهايت يكي از همسايه ها قبول مي كند تا نوزادان را غسل دهد و وقتي در كارتن را باز مي كنند، با كمال تعجب مي بينند كه هر دو نوزاد زنده اند و مسؤولان بيمارستان به دروغ ادعا كرده اند كه آنها فوت شده اند.
نوزادان دوباره به بيمارستان انتقال داده مي شوند، اما يكي از آنها طاقت گرما را نداشته و در مسير بازگشت فوت مي كند و نوزاد دوم را پس از اصرار فراوان خانواده اين زن داخل دستگاه قرار مي دهند، اما او نيز چند ساعتي بيشتر عمر نكرده و جان مي سپارد.
نظرات كاربران :
* متاسفانه از این سری اتفاقات در کشور ما به تواتر اتفاق می افتد. در آخر هم چند نفر دور افراد خانواده را گرفته و این مساله را خواست خدا جلوه داده و پزشکان پول پرست یا هر فرد مسول دیگری بیهوده و یا با کمک همکارانش در پزشکی قانونی تبرئه می شود و باز هم همان قصه ناتمام حقوق بشر و ابناء بشر
* اگر این اتفاق در کشور دیگری می افتاد نه تنها دکتر و کادر بیمارستان را به محاکمه می کشیدند وزیر باید در برابر رسانه ها جواب گو باشد و برکنار شود
* اين جنايت پيشگان حيوان صفت و دد منش بايد محاكمه و بمجازات اشد برسند. چه مظلومانه و غريبانه با اين دنياي مادي پاي ننهاده وداع گفتند. چگونه اين جانيان خوناشام دو نوزاد بي گناه را بيرحمانه از زندگي ساقط كردند؟ من شرم دارم از اين مصيبت نزد بيگانه سخن بگويم چه بسا ما را خونخواران بي تمدن بنامند
* اين پزشك بايد به دادگاه برده شود. وي مسعول جان اين نوزادان است. وي بعنوان يك پزشك ميبايست كه تمامي سعي و كوشش خود را براي زنده ماندن اين نوزادان انجام ميداد. وي حتما لياقت موقعيتي را كه به وي محول كرده اند را ندارد. چه جهانبینی در مغز این افراد وچود دارد که حتی در صورت فوت این نوزادان قراردادن این نوزادان و تحویل آنها به خانواده شان در داخل یک کارتن گویای یک دیدگاه زشت و غیر قابل بخشش این مسعول و یا مسعولین میباشد. این سطور را فردی مینویسد که خود پزشک کودکان است و این قبیل نوزادان را خیلی خوب میشناسد. بر این همکار بسیار متاسفم. دکتر سید حسن حسینی
* این دکتر قاتله و باید دیه کامل بچه ها رو بده ارش
* بمیرم من الهی، چه ادم های بی رحمی پیدا میشن.سارا

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد