عدم حمايت از طراحی مدل‌های ايرانی و اسلامی

اذهب الى الأسفل

عدم حمايت از طراحی مدل‌های ايرانی و اسلامی

پست  najm134 في الإثنين يونيو 22, 2009 8:53 am

عدم حمايت از طراحی مدل‌های ايرانی و اسلامی
با وجود نياز جامعه به طراحی لباس‌ها و مدل‌های ايرانی و اسلامی، طراحان لباس همواره با مشكل عدم حمايت از سوی ارگان‌های ذی‌ربط مواجه هستند.
مريم قنادزاده طراح نمونه لباس با بيان اين مطلب گفت: طراحان لباس، مدل‌های ايرانی و اسلامی مختلفی را برای عرضه به بازار دارند و اين امر علاقه‌ی آن‌ها را برای برگزاری يك جشنواره تقويت می‌كند.
وی افزود: بسياری از هنرجويان رشته‌های ژورنال‌شناسی و طراح، برای ارايه مدل‌ها و لباس‌هاي خود با مشكل روبرو هستند، زيرا از سوی ارگانی حمايت نمی‌شوند.
اين طراح لباس، فقدان مكان مناسبی برای ارايه طرح‌های مختلف را از ديگر مشكلات طراحان لباس اسلامی برشمرد و تصريح كرد: طراحان لباس‌های ايرانی و اسلامی نه تنها مكانی برای عرضه‌ی لباس‌های طراحی‌شده‌ی خود ندارند بلكه حمايتی هم از آن‌ها انجام نمی‌شود.
قنادزاده اظهار كرد: خانم‌ها طالب تنوع و زيبايی هستند و زمانی كه مدل‌ها و لباس‌هايی در شأن خود پيدا نمی‌كنند از مدل‌های غربی ـ كه در بازار به صورت بسيار زياد موجود است ـ استقبال می‌كنند.
قنادزاده در پايان با پيشنهاد طرح جشنواره لباس ايرانی و اسلامی گفت: تمامی ارگان‌ها و سازمان‌ها موظفند برای گسترش مدل لباس‌های اسلامی فعاليت جامع‌تری را انجام بدهند .

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد