پسري با توانائيها و آگاهيهاي فوق العاده

اذهب الى الأسفل

پسري با توانائيها و آگاهيهاي فوق العاده

پست  najm134 في الثلاثاء يونيو 23, 2009 10:37 pm

پسري با توانائيها و آگاهيهاي فوق العاده
پسري به نام (بوريس كيپر يانوويچ) يا (بوريسكا) در منطقه ولگوگراد روسيه زندگي ميكند كه با همه پسران هم سن و سال خود فرق ميكند. بوريسكا روز يازدهم ژانويه سال 1996 به دنيا آمد. از وقتي چهار سال داشت به طور مرتب به كوهي در نزديكي شهرش كه به غير عادي بودن شهره است مي رفت. گويي نياز داشت مرتب به آنجا برود تا انرژي مورد نياز خود را از آن منطقه كسب كند.
والدين بوريسكا كه انسان هايي مهربان، تحصيل كرده و ميهمان نواز هستند بخاطر استعداهاي خاص پسرشان احساس نگراني مي كنند. آنها نگران برخورد ديگران با پسرشان هستند و از آينده او مي ترسند. مادر او كه يك پزشك است و كاري براي كمك او از دستش بر نمي آيد خوب بخاطر دارد كه بوريسكا از پانزده روزگي مي توانست سرش را راست نگه دارد. وقتي هنوز چهار ماهش تمام نشده بود نخستين كلمه(بابا) را بر زبان آورد و شروع به گفتن كلمات كرد. وقتي يك سال و نيمه بود به راحتي تيترهاي درشت روزنامه ها را مي خواند. در دو سالگي به خوبي نقاشي مي كشيد و آن را رنگ آميزي ميكرد. وقتي در دو سالگي براي نخستين بار به مهد كودك رفت مربيان از توانايي هاي شگفت انگيز و حافظه ي منحر به فرد او حيرت زده شده بودند.
اما پدر و مادر بوريسكا متوجه بودند كه او اطلاعات خود را نه تنها از دنياي اطراف بلكه از كانال هاي اسرار آميز ديگري كسب مي كند. مادر بوريسكا مي گويد: هيچكس چيزي به او آموزش نداده است. گاهي اوقات گوشه اي مي نشيند و شروع به گفتن حقايقي از مريخ، سيارات و ديگر تمدن ها مي كند. اين حرف ها واقعا من و پدرش را گيج و سردرگم كرده است?
چطور اين پسر يازده ساله اين چيزها را مي داند؟ از وقتي پسر بچه اي دوساله بود داستان هايي هميشگي از فضا براي گفتن داشت. حتي يك بار گفت خودش قبلا مريخ زندگي مي كرده است. او مي گويد اين سياره الان هم مسكوني است ولي اتمسفر اطراف آن پس از يك مصيبت و بلاي طبيعي از بين رفت و مردم مريخ هم اكنون در شهر هايي كه در زير سطح آن ساخته ايند، زندگي مي كنند.
او ميگويد يكبار قبلا به زمين سفر كرده است و جالب تر اينكه با سفينه خودش از مريخ به زمين آمده است. بوريسكا مي گويد: در زمان تمدن سمورپاها (ميمون نماها) در مريخ زندگي مي كرده) و طوري از انقراض آن سخن مي گويد كه گويي اين اتفاق همين ديروز افتاده است. به گفته ي بوريسكا سموپاها به اين دليل از بين رفتند كه معنويت را كنار گذاشتند و بدين ترتيب سبب از هم پاشيدگي سياره خود شدند. سمورپاها هفتاد هزار سال پيش زندگي مي كرده اند و قد آنها به 9 متر مي رسيده است.
بوريسكا يكي از كودكان معروف به (بچه هاي اينده گو) است، بچه هايي كه با بقيه فرق داشته و از نظر هوشي و اطلاعات قابل قياس با هم سن و سالان و حتي بزرگ ترهاي خود نيستند. دانشمندان معتقدند اين بچه ها نشانه هايي از تغيير عظيم گونه ي انساني در آينده هستند.
بوريسكا مي گوشد جابه جايي قطب هاي زمين سبب ايجاد دو فاجعه ناگهاني در سال هاي 2009 و 2014 مي شود و تنها انسان هايي كمي از اين بلا جان سالم به در خواهند برد.
بوريسكا تا كنون در برنامه ها و مصاحبه هاي مختلفي حضور داشته است. او در يكي از اين مصاحبه ها گفت: من هيچ ترسي از مرگ ندارم چون زندگي ما ابدي است.يك بار فاجعه مشابهي در مريخ روي داد ولي مردم آن هنوز زندگي مي كنند.
كارشناسي از او پرسيد چرا سفينه هاي ما اغلب قبل از رسيدن به مريخ نابود مي شوند؟ بوريسكا جواب داد، مريخي ها براي نابود كردن ايستگاه هايي كه امواج راديويي مضر دارند سيگنال هاي خاصي به آن مي فرستند.
دانش بوريسكا درباره فضا و ابعاد آن بسيار گسترده است. او اطلاعات زيادي نيز درباره ساختار سفينه هاي آدم هاي فضايي دارد و مي گويد: بدنه سفينه ها چهار لايه دارد: لايه بيروني كه از فلز جامد است و 25%، لايه دوم كه لاستيكي است 30%، لايه سوم فلزي 30% ضخامت دارند و لايه آخر كه خاصيت مغناطيسي دارد 4% بدنه را تشكيل مي دهد. اگر به لايه مغناطيسي انرژي بدهيم، سفينه مي تواند سراسر دنيا را درنوردد.
بوريسكا مشكلات زيادي با مدرسه دارد. او پيوسته حرف معلمين خود را قطع مي كند و مي گويد اشتباه مي كنند. همين موضوع سبب شده معلمين تمايلي به حضور او در كلاس نداشته باشند به همين خاطر او با معلم خصوصي درس مي خواند. منبع pravda
توضيح: بخاطر نكات آموزنده و آكاهي بخش اين كزارش را نقل كرديم؛ ولى به معني تاييد همه موارد ذكر شده نمي باشد؛ از جمله تعيين دقيق تاريخ وقوع حوادث بزرك معمولا در دسترس عموم نمي باشد.

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد