مردي عايق در مقابل سرما و گرما

اذهب الى الأسفل

مردي عايق در مقابل سرما و گرما

پست  najm134 في الإثنين مايو 18, 2009 10:33 am

مردي عايق در مقابل سرما و گرما
فكر‌مي‌كنيد ‌در ‌روزهاي ‌سرد ‌زمستان ‌كه استخوان‌هايتان هم از سرما مي لرزيد، همه ملت ايران همين حال را داشتند؟
خب، اشتباه مي‌كنيد. با اينكه سرماي زمستان با چند درجه تفاوت بر همه جا حاكم بود، اما يكي از اهالي گچساران به مدت يك ساعت در آب و برف‌هاي پيست اسكي ياسوج شنا كرده.
البته او به هيچ وجه مجبور به اين كار نبوده و فقط دنبال فرصت مناسبي براي آب‌تني ‌در ‌آب‌ يخ ‌ و‌برف مي‌گشته كه اين موقعيت نصيب او شده است. زالي افشين پور 49 ساله در اين باره به خبرگزاري فارس گفته: با كمك دوستانم گودالي به ارتفاع 5/1 متر حفر كردم و درون گودال قرار گرفتم. دوستانم به وسيله بيل به ارتفاع 5/1 متر برف در گودال ريختند به طوري كه فقط سر و گردنم از زير برف پيدا بود. عجيب اين است كه او در تمام مدت يك ساعتي كه در گودال بوده، برف هم مي‌خورده و هيچ گونه سرمايي احساس نمي‌كرد و بعد از اينكه از زير برف بيرون آمده در رودخانه‌اي كه مستقيم از ارتفاعات برف سرازير مي‌شود، شنا كرده است. افشين پور گفته كه تا حالا در زندگيش سرما نخورده است و در تمام مدت زندگي آرزوي آن را داشته تا كيفيت اين بيماري را امتحان كند.
مثل اينكه به جز سرما، گرماي شديد نيز بر او تاثيري ندارد چرا كه به گفته خودش در فصل تابستان كه دماي هواي گچساران به 50 درجه سانتي گراد مي‌رسد، بدون وسيله خنك كننده زندگي مي‌كند.

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد