توسل به حضرت معصومه و نتيجه اعجاز آميز

اذهب الى الأسفل

توسل به حضرت معصومه و نتيجه اعجاز آميز

پست  najm134 في الأحد مايو 24, 2009 2:39 am

توسل به حضرت معصومه و نتيجه اعجاز آميز
صدام پيرزن را به جرم شيعه بودن از عراق اخراج كرده بود. او هم خود را به قم، حرم اهل‏بيت(عليهم السلام) رسانده و در اين شهر و در جوار حضرت معصومه(سلام الله عليها) زندگى مى‏كرد.
چند سالى بود كه از پسرش خبرى نداشت. به تازكي خبر رسيده بود كه فرزندش را صدام به سربازى اجبارى برده؛ مادر براى سلامتي فرزند و اينكه وي در جنك بكاركرفته شود نكران و مضطرب بود، به حرم حضرت معصومه(سلام الله عليها) رفته و آنجا متوسل شده و از حضرتش فرزند خويش را مي خواست، هر شب چشمش كه به ضريح مى‏افتاد مى‏گفت: «بى بى‏جان! من پسرم را از تو مى‏خواهم... ،
يكشب كه مانند هميشه مشغول توسل و درخواست و تضرع بود به يكباره فرزندش را در بالاسر حضرت ديد ابتدا باور نمي كرد ولى وقتي واكنش فرزندش را ديد فرياد شادي كشيد، حضرت معصومه عليها السلام حاجتش را داده بودند نجات فرزندش از دست صداميان و امكان ديدن مادر!
قضيه از اين قرار بود كه فرزندش اسير شده بود و همراه اسرا براى زيارت به حرم آمده بود، گروهى از اسراى عراقى را براى زيارت به قم و به حرم حضرت معصومه(سلام الله عليها) اورده بودند.
در قسمت بالاى سر مكانى را مهيا كرده بودند تا اسرا را زيارت كنند. زائرين هم خارج از آن مكان مشغول زيارت و برخى از آنها هم براى ديدن اين اسيران آمده بودند. صداى جيغ پيرزنى توجه همگان را به خود جلب كرد. توجه همه به سوى پيرزن جلب شد. مجدداً صداى فرياد ديگرى شنيده شد، اما اين بار از سمت اسراى عراقى؛ يكى از اسرا بود كه جيغ مى‏كشيد ، دعاى پيرزن مستجاب شده بود.
در كلام خازنان وحي آمده كه شهر قم را حرم اهل‏بيت(عليهم السلام ‌) خوانده‏اند و حضرتش به كريمه اهل بيت عليهم السلام معروف است.

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد