اسباب بازي گياهي

اذهب الى الأسفل

اسباب بازي گياهي

پست  najm134 في الجمعة يونيو 26, 2009 8:53 am

اسباب بازي گياهي
اسباب بازي گياهي در اندونزي به بازار آمد. با عرضه چنين اسباب بازيهايي در بازار اندونزي نگراني خانواده از سلامتي کودکان خود از آلودگي اسباب بازي هايي که با مواد شيميايي ساخته مي شوند برطرف شده است.
ساخت اين اسباب بازي ها به ابتکار يکي از دانشجويان رشته کشاورزي در دانشگاه جاواي اندونزي صورت گرفته است . اين دانشجو با گردآوردن شماري از زنان خانه دار آنها را در خصوص توليد اين اسباب بازيهاي نباتي که براي ساخت آنها از طبيعت الهام گرفته شده آموزش داده است.
اين دانشجو مي گويد: هدف ما ساخت اسباب بازيهاي آموزشي است که کودکان را باطبيعت ومراحل رشد نباتات و فوايد آنها آشنا خواهد ساخت.از اين اسباب بازي ها استقبال زيادي شده و بيشتر پدران و مادران خواستار گسترش اين طرح شده اند.
براي ساخت اين عروسک ها از علف ها و چمن ها استفاده مي شود و هر يک از اسباب بازي ها در بازار و در شبکه اينترنت به بهاي کمتر از يک دلار به فروش مي رسند. کودکان مي توانند اينگونه اسباب بازي ها را که گياهان نيز روي آنها مي رويد براي مدت سه ماه نگهدارند. اين اسباب بازي ها به آب ونور خورشيد نياز دارند.
اسباب بازي هاي نباتي به دليل بهاي کم و در عين حال آشنا کردن کودکان به محيط زيست و طبيعت اکنون به بازاهاي جهاني نيز راه يافته اند. ساخت اين اسباب بازي ها انديشه کوچکي است که در اواسط سال ميلادي گذشته شکل گرفت و اکنون به يک کار تجاري وطرح آموزشي تبديل شده است.

najm134
Admin

تعداد پستها : 443
تاريخ التسجيل : 2009-05-04

خواندن مشخصات فردي http://rasaane.own0.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد